Pozdrav a poděkování

Letošní sezóna byla moc vydařená. Za to bychom rádi poděkovali všem bezvadným lidičkám, kteří k nám přijeli letos na kurzy. Doufáme, že se i vám na kurzech líbilo a vše splnilo vaše očekávání. Samozřejmě jako letos nás budete moci příští rok navštívit též na různých sokolnických či mysliveckých akcích. V příštím roce bychom rádi zahájili sezónu kurzů koncem dubna, takže určitě hlídejte naše stránky s aktualitama a náš kalendář.

Pokud máte nějaké hezké fotky z kurzů a chtěli byste se s námi o ně podělit, moc rádi je dáme na web.

Dárkové poukazy na kurzy pro rok 2013 stále zasíláme a nadále budeme i v roce 2013.

Pokud chcete dárkový poukaz jako vánoční dárek, poslední datum objednávek je pondělí 17.12.2012 – tak aby to stihlo k Vám dorazit poštou, která je nyní zcela zahlcená :-( .

Přejeme Vám všem krásné přožití svátků vánočních, šťastný nový rok a hodně sokolnických zážitků.

Hanka & Radek
B&S Hawk – Škola tradičního sokolnictví

Comments are closed.