Guestbook

Here you can leave any message, question, comment, idea …


 1. Denisa

  Ahoj,muzu se zeptat od kolika let se do teto skoly muze vstoupit?

 2. Petr Rozkoš

  Ahoj Hani a Radku
  Když mi moje drahá věnovala k Vánocům víkendový kurz sokolnictví, musím se přiznat, že jsem moc nadšený nebyl. Přírodu mám rád, dravci mě fascinují, ale po zkušenostech z různých kurzů a školení jsem měl obavu, že zase budu muset hodiny poslouchat naučené řeči a že to bude spíš ztráta času. Opak byl ale pravdou. Žádné zbytečné řeči, všechno se odehrávalo praxí a nás to moc bavilo a zanechalo nezapomenutelné zážitky – prostě pecka.
  Začalo to přátelským přivítáním u Radka a Lucky se stylovým ubytováním a výtečnou domácí kuchyní a pak nás na dva dny zcela pohltila Hanka a obyvatelé ptačí říše.
  Všem moc děkujeme a doufáme, že si tenhle zážitek budeme moci ještě někdy v budoucnu zopakovat. Zatím přejeme všem tam u Vás příznivý vítr do perutí a tak trochu závidíme dalším účastníkům Vašich kurzů :)
  Zdravíme všechny
  Petr a Helena Rozkošovi

  • Hannah

   Helenko a Petře,
   jsme moc rádi, že jste si to takhle užili. Ten víkend byl naprosto bezvadný (až na ten nešťastný hokej :-( ale jsme 4 nejlepší na zemi :-) ) a to taky hlavně protože jste byli výborní studenti. Nás oba to moc s vámi bavilo a též doufáme, že přijedete znovu. Pepa se už bude chovat slušně ;-)

   No a co dodat……… Petře, vidíš ho? Ne? Tak toč, toč……………. Však vy víte.
   Krásné léto a sokolnictví zdar!!

   Hanka

 3. Jakub

  Ahoj Hani a Radku,
  musím říct, že víkendový kurz byl fakt super!! V mnoha směrech předčil mé očekávání. Musím říct, že víkend 20 – 21.6.2015 patřil opravdu k jednomu z nejlepších víkendů.
  I když jsem si asi nezapamatoval všechno, tak musím říct, že jsem se toho dozvěděl spoustu a za to vám moc děkuji.
  Určitě budu rád, když vás zase uvidím a myslím, že k vám vyrazím na nějaký další kurz ale tentokrát snad aspoň na týden.

  Takže mockrát děkuji a ať se vám daří.

  PS: Vyřiďte Lucce, že jídlo bylo výborný. :)

  • Hannah

   Ahojky Kubo,

   jsme moc rádi, že kurz předčil tvé očekávání. Víkend byl opravdu bezvadný i když počasí nám úplně nepřálo. Až bude pálenka na světě tak nám dej vědět a rádi poradíme. Těšíme se až vás oba dva uvidíme :-)
   Měj se krásně a krásné léto.

   Hanka

   P.S. Vzkaz Lucce vyřízen!

 4. Maria Lossmannova

  Vazeni,
  delate take show na objednavku?
  Jaké jsou eventuelne ceny?
  Pekne zdravim
  Maria L.

 5. Zdeněk

  Ahoj všem zájemcům sokolnictví,

  měl jsem tu úžasnou příležitost absolvovat víkendový kurz v této škole a ikdyž je tomu již rok, hodí se stále podělit o zážitky a ještě jednou poděkovat.

  Ráďa a Hanka jsou skvělý a sehraný tým, plní vědomostí a hlavně i zkušeností. Kurz byl velmi dobře strukturovaný, od základů, teorie po praktické ukázky a to se všemi druhy dravců a sov, kde bylo možné krásně poznat odlišnosti v tréninku a přístupu k nim a každý si mohl najít to své. Ideální tedy pro úvodní rozhled do této oblasti a nasměrování budoucího rozvoje zájemců.

  Za zmínku stojí i příjemné ubytování v klidné vísce s vždy bohatě připraveným hodovním stolem (snad je bečka chyběla;)

  Ještě jednou díky a těším se někdy opět na pokračování;)

  PS: A nekuř tolik!:)

  • Hannah

   Ahojky Zdeňku!

   děkuji za krásný vkaz – jsme moc rádi, že se Ti u nás líbilo a rádi Tě kdykoliv zase uvidíme. Bílej už na Tebe čeká a vábítko taktéž ;-) Letos lítá nádherné výšky.

   Krásné léto a brzy na viděnou Hanka

 6. David Ruiter

  Ahoj Radek,

  Very nice website and photos! After speaking with you about falconry, I am intrigued by this. Thinking I must plan a visit for the experience and to learn more. I will speak of this with the Boss (Wife)!

  WmH,
  Dave

  • Hannah

   Hello Dave,

   as I wrote in the email you’re welcome whenever the Boss says yes ;-)

   Regards

   Hannah

 7. Zdravím BS Hawk, chválím pěkné stránky a obdivuji tuto krásnou práci a koníček, jakým sokolnictví je. Poznat Vaše dravce jsem měl možnost v rámci sokolnického honu v honitbě Střezmá u Častolovic, který jsem si užil – skvělý zážitek. Doufám, že fotky, co jsem posílal mailem došly a že se líbily. S pozdravem Jan Kubíček

 8. dear
  nice website !! Keep it Up !!^__^!!

  best regards
  christ
  MAC Falcon
  Leather & Falconry Equipments

 9. Lenka

  Ahoj Hani a Radku,
  máte moc pěkné nové stránky. Fotogalerie je úžasná, všem dravců to jako vždy
  mimořádně sluší ;-) . Moc ráda vzpomínám na Váš bezvadný kurz. Mějte se krásně
  a pozdravujte Cvrčka ;-) .
  Lenka Tůmová

  • Ahojky Leni,

   Cvrček se má bezvadně a už se opět začíná rozlétávat na další sezónu, ale jeho první cvičitelka mu očividně chybí ;-) Doufám, že se na nás opět přijedeš podívat a na Cvrndu taky.

   Hanka